Szukaj
DoktorTusz - www.DrTusz.pl
www.drtusz.com Conditions of Use Log In | Sign In 
Language
Polski
English
Information
Opinie o DrTusz.pl - Tusze Tonery Drukarki

DrTusz.pl - dożywotnia gwarancja na zamienniki

DrTusz.pl - zawsze błyskawiczna przesyłka

Newsletter
Sign up to newsletter
Contact

Conditions of Use

1.
Właścicielem sklepu jest firma .
DrTusz Sp. z o.o.
ul. Wyszyńskiego 2 lok. 75
15-888 Białystok
NIP: 542-314-16-09
Regon:200297873
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców pod nr KRS: 336375 przez Sąd Rejonowy w Białymstoku

 

2.
Informacje o Produktach podane w Sklepie, w szczególności ich opisy, parametry techniczne i użytkowe oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez klienta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

 

3.
Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Przy wysyłce towarów na terenie Polski ceny nie są obciążane żadnymi dodatkowymi opłatami lub podatkami.

4. Zasady płatności

- Przelewem na rachunek bankowy:
mBank
Nr rachunku: 65 1140 2017 0000 4702 1044 1576

- Przy odbiorze, czyli za tzw. pobraniem.
- Przelewem inetrnetowym, kartą kredytową.


5. Koszt i termin dostawy

Kurier GLS
Płatność przelewem na konto lub kartą kredytową - 0  PLN
Płatność przy odbiorze przesyłki - 0  PLN

Paczkomaty InPost więcej o paczkomatach
Płatność przelewem na konto lub kartą kredytową - 0 PLN

Poczta Polska
Płatność przelewem na konto lub kartą kredytową - 0 PLN
Płatność przy odbiorze przesyłki - 0 PLN

Odbiór osobisty
Płatność przelewem na konto - 0 PLN


Dostawa pocztą (przesyłka priorytetowa) oznacza dostarczenie produktów od 24 do 48 godzin od wysłania towaru, a przesyłka wysłana firmą kurierską trafia do adresata na drugi dzień roboczy po nadaniu. W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może się wydłużyć. O takim przypadku klient każdorazowo jest informowany, pocztą elektroniczną lub telefonicznie, niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.

6.
W ciągu 14 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

7.
Oferta ważna jest do odwołania lub wyczerpania się zapasów.


8.
Zasady składania reklamacji
i zwrotu towarów.

W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość ( zgodnie z art. 7 Ustawy z dnie 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów (...), składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany przez Konsumenta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu, w miarę możliwości towar powinien być opakowany w oryginalne opakowanie., z kompletną jego zawartością (urządzenie - np. drukarka, wszelkie inne dołączone urządzenia i akcesoria, instrukcje, gwarancja), a sama drukarka oraz akcesoria powinny być nieuszkodzone, oraz nie powinny nosić  śladów używania.

Towar zwracany oraz reklamacyjny należy przesłać na adres sklepu. Towary o wartości powyżej 500 PLN prosimy o zwracanie za pomocą jednej z firm kurierskich. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane personalne, oraz wyraźne wskazanie, jaką drogą kupujący chce odebrać zapłaconą za towar należność: przez przelew na konto bankowe, tu prosimy podać numer konta, albo przez przekaz pocztowy na podany adres.

W przypadku uznania odstąpienia od umowy wysyłamy zwracane pieniądze w ciągu 7 dni od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej wraz z pisemnym odstąpieniem od umowy.

9.
Ochrona danych osobowych.

Dane osobowe przekazywane nam przez klientów sklepu www.drtusz.pl, są przetwarzane przez DrTusz Sp z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ulicy Wyszyńskiego 2/75.
Powierzone nam dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu:
 - realizacji umowy
 - jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez  www.drtusz.pl

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.


Witryna www.drtusz.pl współpracuje ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi .
10.

Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między sklepem a konsumentami będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też byłoby niesatysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez sąd .

11.

Zamówienia można składać poprzez witrynę internetową www.drtusz.pl , jak również pocztą elektroniczną: sklep@drtusz.pl, telefonicznie: 525-22-33-22
W przypadku pomyłki podczas składania zamówienia (nieprawidłowy adres, błędne dane do FV, zmiana formy płatności lub/i sposobu wysyłki, korekty zamówionych towarów) prosimy o niezwłoczny kotakt e-mailowy (sklep@drtusz.pl) lub telefoniczny 525-22-33-22

 

 

continue shopping
Information
Active promotions
My Account
Contact
Extra